Previous
Next
Previous
Next

Był kiedyś taki koncert … Krzysztof Penderecki koncertował w Dębicy. Kto pamięta?

Krzysztof Penderecki i jego żona Elżbieta przyjmują kwiaty od ówczesnego burmistrza Dębicy Edwarda Brzostowskiego po koncercie w kościele p.w. Ducha Świętego w Dębicy

Jakiś czas temu mistrz Penderecki, który dziś kończy 85 lat koncertował w Dębicy. Kościół pw. Ducha Świętego wypełniony był po brzegi a ci, którzy przybyli na to wydarzenie mieli okazję – pierwszy raz w życiu, i dla wielu ostatni, posłuchać muzyki na światowym poziomie. Ktoś pamięta jeszcze te koncerty? Były dwa? Trzy?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.