Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dlaczego Studio Figura ???

Studio Figura Dębica to miejsce stworzone specjalnie dla kobiet, które chciałyby zadbać nie tylko o swoje ciało, ale także swoje zdrowie, kondycję oraz sferę duchową.

Każda Pani, która zdecyduje się na wizytę w Studio jest traktowana indywidualnie. Oferowane zabiegi dobieramy odpowiednio do potrzeb Naszych klientek. Oferujemy Paniom trzy strefy: fitness, wellness oraz medycynę estetyczną. Nasze urządzenia oparte są o nowoczesne technologie. Dzięki nim możemy odpoczywać i relaksować się  a jednocześnie ćwiczyć i tracić centymetry, tak jak panie które są z nami od początku. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, dlatego klientki wychodzą od nas zadowolone  i spełnione.

Studio Figura mieści się na ul. Strażackiej 24 w Dębicy w nowoczesnym budynku. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 21:00 oraz w sobotę od godziny 09: do 14:00. Kontakt : 721-009-444

Odwiedź również naszego Facebooka (Studio Figura Dębica) i przekonaj się o rezultatach Naszych Klientek

Zapraszamy serdecznie Wszystkie Panie do skorzystania z naszej oferty.

MNÓSTWO KLIENTEK NAM ZAUFAŁO ZAUFAJ I TY !!!!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.