Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Gmina Żyraków. Tylec zakończył kampanię wyborczą odwiedzając mieszkańców w ich domach

Setki kilometrów przeszedł w ostatnich dniach kandydat na wójta gminy Żyraków Krzysztof Tylec. – Postanowiłem osobiście porozmawiać z mieszkańcami gminy i zachęcić ich do głosowania w najbliższą niedzielę – mówi Tylec. To chyba najlepsza forma kampanii wyborczej, ale trzeba do niej mieć dobre obuwie. I niezłą kondycję fizyczną.

Od czasu ogłoszenia wyników pierwszej tury wyborów w sztabie wyborczym Krzysztofie Tylca nastąpiła ogromna mobilizacja. Tylec mniej skupił się na nakręcaniu cieszących się ogromnym powodzeniem filmów, które zamieszczał na swoim profilu Fb, ale postanowił osobiście spotykać się z wyborcami. – Odwiedziłem dziesiątki domów w Straszęcinie, Woli Wielkiej, Mokrym, Zasowie, Woli Żyrakowskiej  Żyrakowie i rozmawiałem z mieszkańcami o potrzebach gminy Żyraków i swoim programie wyborczym – mówi Krzysztof Tylec. Dziś zakończyłem kampanię wyborczą z poczuciem, że co było w mojej mocy zostało zrobione. Teraz mieszkańcy gminy zadecydują jaką przyszłość wybiorą na kolejne pięć lat głosując w najbliższą niedzielę.

Posłuchaj wypowiedzi Krzysztofa Tylca

 

 

https://www.facebook.com/krzysztoftylecnagoszyn/videos/1072054592967172/?modal=admin_todo_tour

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.