Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Minus 10 w Straszęcinie, minus 12 w Głobikowej – pierwszy atak zimy

Dzisiejsza noc jest pierwszą tej zimy z tak niskimi temperaturami. W Straszęcinie rano  o godzinie 6.00 było minus 10 stopni, minus 12 odnotowały termometry w Głobikowej. W samej Dębicy było cieplej „zaledwie” – 4 stopnie.

Po pięknej i ciepłej jesieni przyszły chłodne noce i wielu właścicieli samochodów miało dziś kłopot z odpaleniem swoich pojazdów. Jeśli parkowali pod „chmurką” czekało ich jeszcze poranne czyszczenie szyb z mrozu. Kiepskiej jakości jest dziś powietrze w Dębicy – to efekt sezonu grzewczego w domkach jednorodzinnych,  gdzie najczęściej spalany jest węgiel i drewno, a nierzadko wciąż bywa, że również śmiecie co jest zabronione, ale wciąż w Dębicy praktykowane.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.