Previous
Next
Previous
Next

Nie bądźmy obojętni na drugiego człowieka. Apel do mieszkańców Miasta Dębica

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy apeluje do mieszkańców miasta o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby, które mogą potrzebować pomocy, zwłaszcza starsze, chore, samotne i bezdomne- przebywające na klatkach schodowych, w nieogrzewanych piwnicach i pustostanach czy na terenie ogródków działkowych.

Nie pozostawajmy obojętni na los drugiego człowieka. Zrozumienie problemów i trudnej sytuacji osób potrzebujących, w naszym najbliższym otoczeniu, jest przejawem troski i wrażliwości, a szybka i właściwa reakcja może uratować zdrowie, a nawet życie osobom będącym w trudnej życiowej sytuacji.

Każdą informację o osobach starszych, samotnych,  bezdomnych i wszystkich, wymagających pomocy ze względu na swoją trudną sytuacje życiową,  których nie znamy, a wydaje nam się, że potrzebują pomocy prosimy przekazać:

  • osobiście do Miejskiego Ośrodka Pomocy społecznej w Dębicy ul. Akademicka 12
  • telefonicznie na niżej podane numery telefonów:

14 670- 50 -06,

14 681- 35 -90,

14 681- 35 -91 wew. 134.

Godziny urzędowania Ośrodka: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Informacje można także przekazać do:

  • Dębickiej Straży Miejskiej ul. Ratuszowa 2, tel. 986.

Jednocześnie informujemy, że w wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego funkcjonuje bezpłatny numer informacyjno- koordynacyjny 987, pod którym osoby bezdomne lub potrzebujące pomocy mogą uzyskać informacje o placówkach udzielających pomocy.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.