Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Salon „Świat Paznokci”: EXPRESOWE ODCHUDZANIE CZY TO MOŻLIWE ???

Z lipo laserem w naszym salonie TAK!! ponieważ mamy idealne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej np. liposukcji chirurgicznej.

JAK DZIAŁA LIPO LASER?

Lipo laser to sprzęt medyczny. Jego technologia przeznaczona jest do bezinwazyjnej lipolizy laserowej. Działanie wzmocnione jest laserem biostymulującym.
Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 650 nm.
Lipolaser jest zimnym laserem diodowym, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi.
Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane zostają w energię a reszta przekazywana jest do układu wydalniczego.

Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega zwiotczeniu skóry.
Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.
Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię.

Efekty odchudzania widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym. W większości trzeba wykonać ich więcej żeby uzyskać zadowalający efekt.
Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. W miejscu zabiegowym nie pozostawia żadnych niepożądanych śladów. Można go wykonywać przez cały rok bez względu na porę roku.

JAK WYGLĄDA ZABIEG LIPO LASER ?

Zawsze przed pierwszym zabiegiem wykonujemy konsultację, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu.
Zabieg wykonujemy na oczyszczoną i zdrową skórę.
Zabieg trwa około 60 min, a efekty widoczne są natychmiast i narastają po każdej sesji.
Zaleca się przeprowadzenie serii od 3 do 12 zabiegów. Ilość zabiegów w serii uzależniona jest od grubości tkanki tłuszczowej oraz od wymaganych rezultatów przez Klientkę. Najlepsze efekty uzyskuje się wykonując zabiegi nie rzadziej, niż 1 razy w tygodniu a przynajmniej z trzydniowym odstępem pomiędzy zabiegami.

WSKAZANIA DO ZABIEGU LIPO LASER

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała, jak również zredukować cellulit i przyśpieszyć metabolizm.
Zabiegom można poddawać wszystkie problematyczne okolice:
RAMIONA
BRZUCH
PLECY
BOCZKI
POŚLADKI
UDA
KOLANA

ZALECENIA PO ZABIEGU LIPO LASER

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna która przyśpiesza i potęguje efekty o kolejne 100%, umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów najlepiej wody niegazowanej. Zaleca się również unikanie alkoholu ponieważ nasza wątroba bedzie zmagać się z rozbitym tłuszczem i nie możemy jej dodatkowo obciążać.
Należy również chronić miejsca zabiegowe przed bezpośrednim naświetlaniem promieniami UV przez okres 2 tygodni.

EFEKTY ZABIEGÓW LIPO LASER

Efekty odchudzania widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym. W większości trzeba wykonać ich więcej żeby uzyskać zadowalający efekt. Ilość zabiegów i partie ciała ustalam indywidualnie. Najlepsze efekty uzyskamy poprzez skupienie się na konkretnej parti ciała.
Wyniki tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LIPO LASER:

Wiek poniżej 18 roku życia
Ciąża i karmienie piersią
Stosowanie ziół i leków światłouczulających w okresie 2 tygodni przed zabiegiem
Metalowe lub silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
Rozrusznik serca
Problemy dermatologiczne skóry
Choroby nowotworowe
Cukrzyca (za zgodą lekarza prowadzącego)
Epilepsja
Choroby układu krążenia m.in. zakrzepica, hemofilia, zaburzenia krzepnięcia krwi
Choroby autoimmunologiczne m.in. AZS, alergie, swędzenie nieznanego pochodzenia
Stosowane leki:
Preparaty zawierające retinoidy , np.: Roaccutane, Izotek – 6 miesięcy

NIE WIERZYSZ ? PRZYJDŹ I SPRAWDŹ NA WŁASNEJ SKÓRZE
SWIAT PAZNOKCI I URODY
DĘBICA UL.SOBIESKIEGO 12
BEZPŁATNE KONSULTACJE I REZERWACJA TERMINÓW : TEL. 533 122 522

ZAPRASZAM MARZENA KUŹNIAR LOREK

W naszym salonie zapłacisz kartą. Pytaj o pakiety 🙂

źródło: Salon Świat Paznokci w Dębicy 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.