Previous slide
Next slide

Portal ziemiadebicka.pl – zagląda tu ponad 100 tysięcy Twoich potencjalnych klientów ! Zapraszamy do reklamy na naszym portalu !

W październiku br. minęło 5 lat od uruchomienia portalu ziemiadebicka.pl. Dzisiaj Ziemia Dębicka to najczęściej odwiedzany przez mieszkańców powiatu dębickiego portal lokalny. Codziennie „zagląda” do nas około 10 tysięcy osób. Tygodniowe zasięgi naszego profilu na Facebooku sięgają 200 tysięcy. Ziemia Dębicka to świetne miejsce do zareklamowania się i dotarcia ze swoją ofertą do dziesiątek tysięcy naszych czytelników.

O 5 lat codziennie intensywnie pracujemy aby przekazać Wam najnowsze informacje z terenu ziemi dębickiej. Z naszymi informacjami docieramy do mieszkańców powiatu dębickiego, ale także do wielu osób przebywających poza granicami naszego kraju, które z Dębicą i ziemią dębicką mimo emigracji nadal czują silną więź.
Na portalu ziemiadebicka.pl razem z informacjami z regionu przekazujemy treści reklamowe w formie  artykułów sponsorowanych, banerów, filmów, prezentacji produktowych o których dzięki zasięgowi portalu, dowiaduje się ponad 100 tysięcy naszych użytkowników. Codziennie na portal „wchodzi” kilka tysięcy osób, generujących ponad 100 tysięcy odsłon miesięcznie (dane z października br.)

W ciągu tych 5 lat zaufało nam i nawiązało z nami współpracę kilkadziesiąt firm, instytucji i placówek oświatowych. Nie brakuje też w tym gronie ogólnopolskich marek i dużych firm, które są z nami od początku istnienia portalu, za co im bardzo dziękujemy.  Obecność na portalu ziemiadebica.pl to korzyści nie tylko finansowe, ale także wizerunkowe. Dzięki obecności na naszym portalu firmy sukcesywnie budują i utrwalają swój wizerunek oraz rozpoznawalność marki  docierając do dziesiątek tysięcy naszych czytelników. Mogą to robić zarówno poprzez zamieszczanie graficznych bannerów reklamowych jak i materiałów promocyjnych oraz tekstów sponsorowanych.

Nadchodzący okres mikołajkowo-świąteczno-noworoczny to bardzo dobry czas na zaprezentowanie Czytelnikom portalu ziemiadebicka.pl swojej oferty oraz złożenie życzeń swoim klientom i pracownikom oraz mieszkańcom ziemi dębickiej.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@gryfmedia.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.