Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Hokej. Kamil Żądło oraz Oskar Wrona w drużynie Orłów Ziętary

Dwóch zawodników Uczniowskiego Klubu Hokejowego z Dębicy zostało powołanych do elitarnej drużyny Orłów Ziętary w kategorii wiekowej U13. Są to Kamil Żądło oraz Oskar Wrona. Podopieczni trenera Michała Wiktora reprezentują UKH Dębica w rozgrywkach Żaka Starszego. Oskar Wrona – bramkarz, w lutym tego roku reprezentował klub w Kanadzie podczas międzynarodowego turnieju Pee Wee (nieoficjalne Mistrzostwa Świata U12) również w drużynie Orłów Ziętary. Drużyna powstała dzięki inicjatywie Hokejowej Szkoły Ziętary, założonej przez legendarnego polskiego zawodnika Walentengo Ziętarę. Obecnie wraz z Synem Piotrem oraz sztabem trenerskim z całego świata prowadzą prywatną szkołę hokejową promując hokej i szkoląc zawodników na najwyższym poziomie, stosując najnowsze metody treningowe. Powołana przez nich drużyna w przyszłym roku będzie reprezentować Polskę na międzynarodowym turnieju w łotewskiej Rydze podczas RIGA CUP 2019 w najwyższej grupie rozgrywkowej AAA rywalizując z 24 mocnymi zespołami ze Szwecji Finlandii, Rosji oraz Łotwy!. Obaj zwodnicy uczęszczają do Szkoły Podstawowej numer 5 w Dębicy, do klasy 7 o profilu hokejowym, są kolegami ze szkolnej ławy.
Jak widać determinacja, upór, samozaparcie, treningi i talent tworzą mieszankę wybuchową, która została zauważona i doceniona. Kamil i Oskar trenują w dębickim klubie od najmłodszych lat pokonując kolejne szczeble rozgrywkowe.
Obaj zawodnicy wraz ze swoimi kolegami w drużynie Żaka Starszego już w najbliższą sobotę (18.11.2018) podejmą na własnym lodowisku drużynę z Nowego Targu. Mecz rozpocznie się o 11:10. Zapraszamy do gorącego dopingu.

WSTĘP WOLNY !!!

ZAPRASZAMY !!!

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.