Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uczniowie Szkoły Muzycznej wyróżnieni w Dobczycach

15 listopada 2018 r. w Dobczycach odbył się III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Rytmicznych. Projekt realizowany był w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział uczniowie dębickiej szkoły muzycznej.

Zespół Brzdękoliny złożony z uczniów klasy III, zaprezentował się w barwach biało – czerwonych. Wychowankowie Renaty Żabickiej z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy wykonali poloneza do muzyki Bartosza Chajdeckiego, interpretacje ruchowe do Scherzina Władimira Seliwanowa i fragment Chaconny Krzysztofa Pendereckiego – solo Andżelika Skrzypek. Zespół został wysoko oceniony zdobywając wyróżnienie.

Nagrodzeni uczniowie: Maja Baran, Milena Baszczuk, Olivier Skowron, Antoni Chmura, Sebastian Wnęk, Dominik Jędrzejczyk, Marlena Jędrzejczyk, Marcelina Micek, Jagoda Mosior, Ewa Świerk, Ewa Wiercioch, Karolina Paluch, Zofia Skrętkowska, Natalia Cabaj, Zuzia Wnęk, Zuzia Ciurkot, Honorata Bek, Amelia Cieślak.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.