Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wieczór Inspiracji Mary Kay w Dębicy

Kilkadziesiąt pań wzięło udział  w zorganizowanym wczoraj wieczorem w Hotelu Gold w Dębicy  wyjątkowym wieczorze Piękna i Inspiracji Mary Kay. Gościem specjalnym wieczoru była Przyszła Krajowa Dyrektor Sprzedaży Kinga Dudzińska – lider, coach, mentor.

Organizator wydarzenia Marta Kałuża – profesjonalny doradca ds. pielęgnacji i wizażu oraz dyr. sprzedaży, przedstawia ją jako silną i niezależną kobietę, osobę z wieloma sukcesami na koncie, zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Kogoś kto inspiruje innych do dobrej zmiany oraz dzieli się dziedzictwem Mary Kay z kobietami.

Oprócz profesjonalnych porad pielęgnacyjno-wizażowych, panie testowały nowość dekady jaką jest seria TimeWise Minimize 3D oraz nauczyły się przyjmować komplementy. Pod koniec wieczoru zostały rozlosowane prezenty dla uczestniczek spotkania.

Podczas spotkania Kinga Dudzińska poprosiła uczestniczki eventu  o postawienie sobie kilku istotnych pytań: „Kim jesteś? Kim chcesz być? Czy może chcesz zostać lepszą wersją siebie? Jak wygląda Twoja droga?” oraz jak mówią obecne na spotkaniu panie dała jasny przekaz: „Nie analizuj, nie decyduj za kogoś, daj szansę każdej kobiecie, bo tak naprawdę nie wiesz czego ona potrzebuje”.

„W dobie komunikacji głównie internetowej, takie spotkania to nie tylko przywilej, ale przede wszystkim luksus. To niepowtarzalne odczucie uczestniczenia w inspirującycm spotkaniu z wyjątkowymi kobietami i okazja nie tylko do wymiany poglądów, ale także do skorzystania z  profesjonalnych porad pielęgnacyjnych i makijażowych oraz przetestować nowości kosmetyczne Mary Kay” – mówi Marta Kałuża, organizatorka spotkania,  profesjonalny doradca ds. pielęgnacji i wizażu Mary Kay.

źródło: MK

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.