Previous
Next
Previous
Next

Jakie podatki będą w gminie Pilzno?

Dziś odbędzie się sesja Rady Miasta i Gminy Pilzno na której będzie ustalana wysokość podatków na 2019 rok. W miniony czwartek dotarła do naszej redakcji informacja, że mają one być wyższe niż w tym roku. Na nasze pytanie przesłane mailem do Urzędu Miasta i Gminy w Pilźnie czy to prawda, że przedsiębiorców w gminie czeka podwyżka lokalnych podatków otrzymaliśmy maila od Pani Jadwigi Papiernik o takiej treści:

„W odpowiedzi na prośbę dotyczącą przekazania informacji na temat stawek podatków na rok 2019, pragnę poinformować, że sprawa ta będzie poruszana na poniedziałkowej sesji. Kwestia ta jest wciąż w fazie dyskusji, dlatego nie chcemy spekulować i  więcej informacji przekażemy po sesji”.

O wynikach dyskusji pilźnieńskich radnych nad wysokością lokalnych podatków będziemy informować na naszym portalu. Obrady Sesji Rady Miejskiej można śledzić online poprzez oficjalną stronę Urzędu Miejskiego w Pilźnie http://pilzno.um.gov.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.