Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uczeń „KWIATKA” z wizytą w Microsoft

Szymon Studniarz uczeń Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy na specjalne zaproszenie Pawła Łakomskiego z Microsoft Polska  7 grudnia brał udział w warsztatach: Jak budować skuteczną strategię cyberbezpieczeństwa.

Wyjazd do Microsoft-u był dodatkową nagrodą dla Szymona, który biorąc w tym roku udział w konkursie GENIUSZ IT organizowanym przez WSB-NLU w Nowym Sączu wzbudził zainteresowanie jurora z Microsoft.

Podczas wizyty i zajęć warsztatowych omawiane były w przeważającej mierze  kwestie dotyczące bezpieczeństwa. Szymon miał okazję wziąć udział w omówieniu takich zagadnień jak:
– nowe wyzwania w zakresie cyberbezpieczeństwa,
– zastosowanie urządzeń mobilnych, a bezpieczeństwo firmy,
– jak budować świadomość i kompetencje pracowników w obszarze cyberbezpieczeństwa,
jak zarządzać bezpieczeństwem, uwzględniając rozwiązania hybrydowe, integrację z obecnym środowiskiem i narzędzia monitorowania,
-jak zidentyfikować i zatrzymać atak zanim jeszcze się wydarzy.
O udziale Szymona Studniarza w tegorocznej edycji konkursu Geniusz IT można przeczytać TUTAJ 
Na podstawie materiałów ZS nr 2 w Dębicy

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.