Previous
Next
Previous
Next

Za bilet wstępu na basen i lodowisko można już płacić kartą

Od listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dołączył do ogólnopolskiego programu „Polska bezgotówkowa”, dzięki czemu za bilety wstępu na baseny i lodowisko będzie można płacić kartami płatniczymi.

Poza terminalami w kasach kompleksu sportowego przy ul. Piłsudskiego 19, dodatkowo udostępniona została możliwość bezgotówkowej zapłaty za wynajem obiektów MOSiR przez kluby sportowe, której można dokonywać w kasie głównej w Domu Sportu.

źródło: MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.