Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bartek zbiera na turnus rehabilitacyjny dla swojego chorego brata. Pomożecie ?

Kuba ma 15 lat i choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Mieszka razem z mamą i bratem w Grabinach. Mama po śmierci taty opiekuje się Kubą sama. Jak może wspiera ją w tym i pomaga zdobywać niezbędne na rehabilitację fundusze Bartek, starszy brat Kuby. Teraz Bartek marzy, żeby Kuba pojechał na turnus rehabilitacyjny. Aby zdobyć konieczne do tego środki zorganizował zbiórkę funduszy na zrzutka.pl 

„Bardzo mi zależy, żeby Kuba wyjechał na taki specjalistyczny turnus rehabilitacyjny, który mu pomoże w lepszym funkcjonowaniu. Ostatnio był na takiej rehabilitacji kilka lat temu. Obecnie trudno jest zorganizować coś z dofinansowaniem i wsparciem ze strony  PEFRON-u, dlatego pomyślałem, że może uda się pozyskać fundusze na taki turnus od prywatnych darczyńców. Koszt takiego tygodniowego turnusu rehabilitacyjnego to 3500 złotych” – mówi Bartek  Ozga, brat Kuby.

Kuba, który nie chodzi i nie mówi  na co dzień uczęszcza do szkoły specjalnej w Pniu koło Radomyśla Wielkiego. Rodzina dysponuje skromnymi środkami finansowymi które wystarczają tylko na codzienne wydatki. Z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymują zasiłek, który wystarcza na pokrycie kosztów utrzymania.

„W imieniu Kuby proszę o pomoc w zbiórce środków potrzebnych do zrealizowania wyjazdu na turnus. Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną złotówkę” – mówi Bartek.

Zbiórkę funduszy na turnus rehabilitacyjny dla Kuby można wesprzeć TUTAJ – ZRZUTKA 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.