Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Dębica dawniej, Dębica dzisiaj – wiek przemian”

Nowa pozycja książkowa  „Dębica dawniej, Dębica dzisiaj – wiek przemian” autorstwa Jacka Dymitrowskiego ukazała się na początku stycznia br. w cyklu wydawnictw Muzeum Regionalnego w Dębicy. Książka ukazuje początki historii Dębicy oraz dzieje wybranych 14 miejsc w mieście ze szczególnym uwzględnieniem minionego stulecia.

Całość narracji splata się z ilustracjami, którymi są historyczne pocztówki z początków XX wieku oraz dokładnie te same miejsca sfotografowane w 2018 roku. Pocztówki pochodzą z prywatnego zbioru  Joanny i Jacka Dymitrowskich. Autorem współczesnych fotografii jest  Dariusz Tyrpin. Książka formatu A 4 wydana jest w dwóch językach: polskim i angielskim i będzie dostępna w sprzedaży w sekretariacie Muzeum Regionalnego w Dębicy przy ul. Ratuszowej 4 od dnia 29 stycznia br. Wysoka jakość. Niski nakład. Cena 60 złotych.

źródło: Muzeum Regionalne w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.