Previous
Next
Previous
Next

Dzień Babci i Dziadzia już 21-22 stycznia w Endorfinie

 21 i 22 stycznia (poniedziałek i wtorek) w Endorfinie świętowany będzie Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji jubilaci, przy podaniu super tajnego hasła: „Dzień Babci”, „Dzień Dziadka” wchodzą do Klubu za darmo!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele atrakcji!

TRENING PROZDROWOTNY – zajęcia grupowe, na których nauczymy się prawidłowych wzorców ruchowych oraz wzmocnimy mięśnie głębokie, odpowiedzialne za odciążenie kręgosłupa.

Poniedziałek:

17:00 Trening Prozdrowotny z Kasią Mitoraj

19:00 Zdrowy Kręgosłup z Kasią Mitoraj

Wtorek:

09:30 Zdrowy Kręgosłup z Gosią Skwirut,

17:00 Zdrowy Kręgosłup z Kasią Mitoraj

19:00 Trening Prozdrowotny z Adrianem Światowiec

W godzinach 18:00 – 20:00 odbędą się także:

PORADY DIETETYCZNE – Dietetyczki z Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne przeprowadzą analizę składu masy ciała oraz udzielą cennych wskazówek dietetycznych.

PORADY KOSMETYCZNE – Dermokonsultacje z MARY KAY, dzięki którym dowiesz się jak dbać o swoją skórę by zawsze wyglądać olśniewająco. Dodatkowo każdy będzie miał możliwość skorzystania z kultowego zabiegu „Satynowe Dłonie” oraz otrzymania upominków kosmetycznych.

TEST SŁUCHU wykonywane przez MarMed, z możliwością otrzymania bezpłatnego zaproszenia na badanie słuchu.

KONSULTACJE Z TRENERAMI – Krzysiek i Robert będą do Waszej dyspozycji od 17:00 do 20:00, aby oprowadzić po Klubie oraz udzielić wskazówek związanych z aktywnością fizyczną.

Zatroszcz się o zdrowie swojej Babci i Dziadzia i przyprowadź ich do Endorfiny, aby mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji!

źródło: Endorfina Fitness&Squash

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.