Previous
Next
Previous
Next

Klub Gazety Polskiej w Dębicy zaprasza na spotkanie z Adamem Borowskim

Klub Gazety Polskiej w Dębicy serdecznie zaprasza w dniu 18.01.2019 r. o godzinie 17:00 na spotkanie z panem Adamem Borowskim, działaczem opozycji demokratycznej i niepodległościowej w okresie PRL. Obecnie pan Adam Borowski jest wydawcą oraz działaczem społecznym, a także pełni funkcję przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej w Warszawie.
Spotkanie odbędzie się w lokalu 'U Filipka’ pod adresem Budzisz 30K, 39-200 Dębica (przy obwodnicy).

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.