Previous
Next
Previous
Next

Wystawa: Natalia Krzywda, Agnieszka Pawlikowska – rysunek

Galeria Sztuki MOK zaprasza na otwarcie wystawy: Natalia Krzywda, Agnieszka Pawlikowska  – rysunek. Wernisaż odbędzie się 18 stycznia o godz. 19.00. Prace będzie można zobaczyć do 10 lutego.

Natalia Krzywda

Urodziła się w 1994 roku w Krośnie. W 2018 roku uzyskała dyplom magisterski z wyróżnieniem w Pracowni Rysunku pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Stanisława Góreckiego, prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak oraz prof. UR dr hab. Renaty Szyszlak na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nominowana do Nagrody im. Jerzego Panka – Najlepsze dyplomy 2018 – X edycja konkursu. Zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii rysunek w konkursie „Do kwartału” w 2018 roku. Dwukrotna stypendystka rektora dla najlepszych studentów za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/17 oraz 2017/18. Brała udział w VI-th international Algimantas Švėgžda drawing contest exhibition „DRAWING 2017”. Autorka ilustracji „Wygnaniec” do „Legend rzeszowskich” (2017). Artystka współpracuje z DAgArt Galerie od 2017 roku.

Agnieszka Pawlikowska

Urodziła się w 1989 roku. Pochodzi z Jankowic koło Jarosławia. Absolwentka Liceum Plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych w Jarosławiu, specjalność techniki graficzne (2005-2009). Praca licencjacka z wyróżnieniem w Katedrze Rysunku na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego pod kierunkiem prof. zw. Stanisława Góreckiego,  prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak i prof. UR Tadeusza Boruty oraz aneks w pracowni malarstwa prof. zw. Stanisława Białogłowicza. Praca magisterska z wyróżnieniem na kierunku Sztuki Wizualne Wydziału Sztuki UR pod kierunkiem prof. zw. Stanisława Góreckiego, prof. UR Marleny Makiel-Hędrzak i dr Anny Steligi. Otrzymała nominację do uzyskania Dyplomu Uznania Rektora UR dla najlepszych absolwentów uczelni. Od 2014 roku jest członkiem Oddziału Rzeszowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.