Previous
Next
Previous
Next

Zmarł śp. Mieczysław Miszczak – tata ks. Jacka, proboszcza w Łącku. 

Nie żyje tata ks. Jacka Miszczaka. Pogrzeb śp. Mieczysława odbędzie się w środę 16 stycznia br. w kościele parafialnym w Pustkowie. 

Ks. Jacek Miszczak przez długie lata pracował w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Potem został mianowany dyrektorem Radia RDN w Tarnowie i funkcję tę pełnił do ubiegłego roku. Obecnie jest proboszczem parafii Łączko koło  Nowego Sącza.

-Otaczamy modlitwą księdza Jacka oraz całą jego rodzinę – piszą na profilu fb księdza Jacka jego znajomi. Jesteśmy razem z nimi w tej niełatwej dla nich chwili.

Pogrzeb śp. Mieczysława Miszczaka odbędzie się jutro, w środę 16 stycznia w o godzinie 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Rzemieślnika w Pustkowie. Pół godziny wcześniej w kościele w intencji zmarłego odmawiana będzie modlitwa różańcowa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.