Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zmarł śp. Jan Czech, tata ks. Bogusława proboszcza w Straszęcinie.

Zmarł ojciec ks. Bogusława Czecha, wieloletniego proboszcza parafii pw. Wszystkich Świętych w Straszęcinie. Pogrzeb  śp. Jana miał miejsce wczoraj, w poniedziałek 14 stycznia kościele parafialnym w Libuszy. – Jesteśmy razem z naszym proboszczem w tej trudnej dla niego chwili – mówią parafianie ze Straszęcina i całej parafii. Modlimy się o spokój duszy jego zmarłego ojca.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.