Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Drużyna Spartnów z Dębicy w Słowackim Raju. Mimo śniegu, mrozu i wiatru biegła nawet 8-letnia Ola

To był męczący bieg, ale któż by dał radę jak nie oni… Drużyna  z Dębicy brała udział w biegu „Spartan” w Słowackim Raju. Najmłodsza uczestniczka reprezentująca nasze miasto, Ola Pająk, ma zaledwie 8 lat.

Spartan to światowej sławy biegi z przeszkodami.  To coraz modniejszy sport również w Dębicy. Drużyna Spartanów ze Studia Treningowego SPIDERS także regularnie trenuje przygotowując się do biegów z przeszkodami. Pierwszy w tym roku sprawdzian przypadł na zimową edycję Spartana na Słowacji. Przeprowadzono go w malowniczej górskiej miejscowości w Slovenskim Raju. Ujemna temperatura oraz silny wiatr dał mocno w kość naszym zawodnikom. Na szczęście wszystkim dębiczanom udało się ukończyć wyścig. Dębice reprezentowali: Bernadetta Mardeusz, Patrycja Kasprzyk, Marcin Batora, Marcin Rutyna, Marcin Garboliński oraz trener grupy Seba Pająk. W zawodach dziecięcych startowała ośmioletnia Ola Pająk, która na co dzień trenuje pod czujnym okiem Bernadetty Mardeusz w poniedziałki o godzinie 17:00 w Studio Treningowy SPIDERS. Dębicka grupa planuje już kolejny start 18 maja tym razem w Zakopanem. Zapraszają też na swoje treningi w piątki o godzinie 18:00 w Studiu Treningowym SPIDERS.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.