Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Jodłowej

Po zakończeniu obrad zebrana licznie młodzież oraz mieszkańcy Jodłowej wraz z gośćmi przeszli pod zabytkową dzwonnicę parawanową, do której przylega magazynek – przybudówka – to w niej w czasie okupacji z narażeniem życia było przechowywane rodzeństwo dzieci o nazwisku Gimpel. Odsłonięto tam obelisk upamiętniający bohaterstwo mieszkańców Jodłowej, którzy ratowali Żydów podczas okupacji niemieckiej.

źródło: ZHP Dębica

Więcej o obchodach Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Jodłowej można przeczytać TUTAJ 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.