Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Kuźniewski: To były ferie zimowe na dębickim lodowisku przy ul. Manifestu Lipcowego w 1965 roku

Internet ma moc. Na zdjęciu sprzed ponad 50 lat przedstawiającym nieistniejące już dzisiaj lodowisko przy zbiegu dzisiejszych ulic: Głowackiego i Kościuszki w Dębicy rozpoznał się Pan Krzysztof Kuźniewski, który na fotografii jest ze swoim tatą i braćmi.

„Lodowisko w Ogródku Jordana przy dawnej ulicy Manifestu Lipcowego od strony PKP. Na zdjęciu są na pierwszym planie : Mój Ojciec Jan Henryk Kujbida – Kuźniewski – profesor w Zespole Szkół Mechanicznych oraz moi Bracia Marek , Jacek i ja – Krzysztof. Czas: ferie zimowe rok 1965” – napisał do naszej redakcji w mailu dzisiaj Pan Krzysztof.

Zdjęcie opublikowaliśmy na portalu ziemiadebicka.pl 22 stycznia 2019 roku. Spotkało się ono z wielkim odzewem naszych Czytelników, którzy na profilu FB portalu licznie je komentowali. Fotografie doczekały się blisko 100 udostępnień.

Zdjęcie z archiwum „Mechanika” dzięki uprzejmości Pana  Pawła Miłosza i dyrekcji ZSZ nr 1 w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.