Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Iga Misa: Najpiękniejsze w muzyce jest to, ile może ona dawać innym ludziom

Jednym z zespołów który 7 lutego zagrał podczas koncertu charytatywnego dla Natalii Koczanowskiej, absolwentki II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy  od dwóch lat walczącej z rakiem był zespół Diversion.

„Najpiękniejsze w muzyce jest to, ile może ona dawać innym ludziom. Gramy dla pasji i radości, ale jak widać, nie tylko. Co najważniejsze mogliśmy pomóc Natalii i wywołać uśmiech na jej twarzy. Czy istnieje lepsze uczucie? Na koncercie staraliśmy się zabawić publikę i jednym słowem zrobić show. Mamy nadzieję, że się udało. Dziękujemy wspaniałej publice, a już niedługo kolejne koncerty i wiele innych niespodzianek ” – mówi Iga Misa, wokalistka zespołu  Diversion!

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.