Previous
Next
Previous
Next

Ogromny pożar suchych traw w rejonie „żwirów” w Grabinach. Płomienie sięgały kilku metrów

Silny wiatr utrudniał gaszenie  ogromnego pożaru suchych traw i zarośli, jaki wybuchł dziś w rejonie „żwirów” od strony Grabin. Nie wiadomo co było przyczyną ognia czy umyślne podpalenie czy samozapłon od np. porzuconej butelki. -Ogień objął  około dziesięciu hektarów. Akcja gaśnicza była bardzo trudna, wiatr podsycał płomienie, które czasem sięgały kilku metrów — mówią strażacy biorący udział w akcji.

W gaszeniu uczestniczyło kilkanaście jednostek straży pożarnej. Strażacy przez jeszcze przez kilka godzin  dogaszali pogorzelisko.Obecnie sytuacja jest już opanowana.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.