Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej do Miejskiego Zarządu Oświaty

Po 14 latach pracy Joanna Pawlik, zastępca głównego księgowego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy odeszła do innej pracy. Ciesząca się dużym uznaniem wśród kierownictwa ośrodka oraz sympatią u współpracowników Joanna Pawlik zmienia pracę. Od 1 marca br. będzie pracować na stanowisku głównej księgowej Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy.

W pożegnaniu Joanny Pawlik uczestniczyli pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Małgorzata Kędzior, dyrektor ośrodka, Marzena Socha, zastępca dyrektora oraz pracownicy życzyli Joannie Pawlik sukcesów na nowym stanowisku pracy i podziękowali za

dotychczasową pracę w MOPS.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.