Previous
Next
Previous
Next

POLICJANCI POMOGLI KOBIECIE, KTÓRĄ ZATRZYMALI DO KONTROLI

Policjanci wydziału ruchu drogowego dębickiej komendy interweniowali wobec kierującej, która miała problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Okazało się, że mieszkanka powiatu dębickiego wymagała pomocy medycznej. Policjanci przewieźli kobietę do szpitala.

We wtorek przed godz.8, w Dębicy na ul. Rzeszowskiej, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierujący miał problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Za kierownicą samochodu siedziała 68-letnia mieszkanka Nagawczyny. Kobieta była blada i miała trudności z oddychaniem. Policjanci ustalili, że leczy się na nadciśnienie i cukrzycę. Policyjny ratownik, z uwagi na stan zagrażający jej życiu oraz uniemożliwiający dalszą jazdę samochodem, podjął decyzję o przewiezieniu kobiety do szpitala radiowozem. Mieszkanka Nagawczyny została przyjęta na szpitalny oddział ratunkowy.

Źródło: Podkapracka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.