Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Seniorzy w kopalni soli w Wieliczce

Seniorzy z Gumnisk, Braciejowej i Głobikowej 12 lutego wybrali się na wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce. Rozpoczynając zwiedzanie szybem Daniłowicza  pokonali 380 schodów w dół, byli trochę zmęczeni ale bardzo zadowoleni. Oglądając przepiękne dzieła wykonane z soli, poznając historię i technologię wydobywania soli byli pełni podziwu dla wykonawców, konstruktorów  oraz pomysłodawców. Zwiedzając kopalnie podziwiali dzieła wykonane w soli przez górników. Łącznie pokonali 800 schodów i przebyli około 3,5 km pieszo podziemnymi chodnikami kopalni.

Podczas zwiedzania mieli możliwość zjedzenia posiłku 135 metrów pod ziemią . Po kilkugodzinnym zwiedzaniu kopalni wyjechali windą na powierzchnię. Pełni wrażeń wrócili do domów.

Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.