Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Karol Pacocha finalistą wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z historii

Karol jest uczniem kl. VI PSP w Nagawczynie. Już po raz drugi przystąpił do wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z historii. Uczeń musiał przyswoić bardzo dużo wiedzy z historii, bo konkurs był na poziomie kl. VIII. Czytał wiele książek, doszukiwał się szczegółów związanych z życiem różnych postaci historycznych. Uczył się samodzielnie jak również pod okiem pani Grażyny Kamińskiej nauczycielki historii. Pomyślnie przeszedł etap szkolny  etap powiatowy. W etapie wojewódzkim uzyskał tytuł finalisty konkursu.  Karol ma jeszcze drugą pasję, którą jest informatyka.

Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.