Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Święto polskiej piosenki po raz siódmy

Katarzyna Dudzik z Mielca została laureatką Grand Prix VII Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”. Gościem specjalnym tegorocznej edycji, z którego repertuarem zmagali się młodzi wokaliści, był Stanisław Soyka.

Z nadesłanych zgłoszeń komisja zakwalifikowała 22 uczestników. Każdy miał za zadanie przygotować jedną piosenkę z repertuaru Stanisława Soyki oraz drugą dowolnego polskiego artysty. 4 marca w Domu Kultury „Mors” odbyły się przesłuchania konkursowe. W jury zasiedli: Stanisław Soyka, wokalista jazzowy, piosenkarz, muzyk, kompozytor i poeta, Tomasz Jaśkiewicz, muzyk, wieloletni gitarzysta Czesława Niemena oraz Ewa Niewdana-Hady, muzyk, kompozytor.

Protokół

VII Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”

Dębica, 4 marca 2019

 

Jury w składzie:

Stanisław Soyka

Ewa Niewdana-Hady

Tomasz Jaśkiewicz

 

po wysłuchaniu 6 propozycji w kategorii wiekowej 13-15 lat postanowiło przyznać:

I miejsce: Kinga Gugul – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie

II miejsce: Sara Chwastek – MOK w Dębicy

III miejsce: Aleksandra Malczyńska – DK w Przecławiu

Wyróżnienie: Bartłomiej Dudzik – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

 

po wysłuchaniu 11 propozycji w kategorii wiekowej 16-18 lat postanowiło przyznać:

I miejsce: Jagoda Misiewicz – MOK w Dębicy

II miejsce: Karolina Chmura – Wola Wielka

III miejsce: Anna Mądziel – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

Wyróżnienie: Jan Szynal – II LO w Mielcu

 

po wysłuchaniu 3 propozycji w kategorii wiekowej 19+ postanowiło przyznać:

Nagroda: Karolina Kijak – Łódź

Wyróżnienie: Gabriela Skrzynecka – Dębica

 

Grand Prix VII Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka” otrzymuje:

Katarzyna Dudzik – Mielec

Organizatorami konkursu są Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze. Grant ufundował Urząd Miasta Dębica. Upominki dla uczestników dofinansowało Starostwo Powiatowe w Dębicy.

 

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Łukasz Pas

Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.