Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uczestnicy warsztatów Centrum Integracji Społecznej remontują przystanki autobusowe i porządkują cmentarze

Szereg prac remontowo-budowlanych wykonali we wrześniu i październiku na terenie Dębicy uczestnicy warsztatu remontowo-porządkowego oraz usług gospodarczych działających w ramach Centrum Integracji Społecznej w Dębicy.

Dzięki ich pracy nowy, estetyczny wygląd odzyskały przystanki autobusowe na terenie Dębicy m.in. przy ul. Metalowców i Świętosławy  oraz posprzątany został przed Dniem Wszystkich Świętych cmentarz wojenny w Dębicy.

We wcześniejszych miesiącach uczestnicy warsztatów uporządkowali teren przy mogile pomordowanych Żydów na Wolicy, na cmentarzu żydowskim przy ul. Cmentarnej oraz wykonali prace porządkowe przy pomniku 54 zakładników zastrzelonych przez Niemców obok cegielni w Dębicy.

Fot. CIS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.