Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koty, kociaki, koteczki, czyli jak Dębiczanie szaleją za swoimi pupilami! Zobacz najpiękniejsze zdjęcia kotów zamieszczone przez naszych Czytelników!

 
Rankiem wydawało się nam, że skromna informacja zamieszczona na Ziemi Dębickiej  o Dniu Kota przejdzie nie wzbudzając większego zainteresowania. Ale byliśmy w błędzie! Okazuje się, że koty to wielka miłość Dębiczan, którzy wprost zasypali  FB Ziemia Dębicka zdjęciami swoich pupili.
Mają swoje pieszczotliwe imiona, specjalne drapaki czy kąty w domach,  które są wyposarzone w urządzenia przeznaczone tylko dla nich. Ich uroda jest niekiedy zniewalająca, podobnie jak charaktery. Kociarze mówią, że każdy kot to chodząca indywidualność, którą się kocha bezgranicznie. Trudno się z tym nie zgodzić. Wiedzą o tym wszycy, którzy ulegają urokowi tych wspaniałych zwierząt.
Tutaj można obejrzeć wszystkie piękne koty dębiczan zamieszczone na naszym profilu FB. Polecamy! – KOTY DĘBICZAN 
Fot. Ewa Królikowska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.