Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

PRACA : TABOR Sp. z o.o. poszukuje pracowników

TABOR Dębica Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:
– MECHANIK TABORU KOLEJOWEGO
– SPAWACZ (MAG 135),
– ŚLUSARZ

TABOR Dębica Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie naprawy, modernizacji i produkcji taboru kolejowego. Spółka współpracuje z licznymi przewoźnikami kolejowymi, ale również z kopalniami, hutami i elektrowniami. Lata doświadczeń oraz ciągły rozwój pozwoliły na zyskanie mocnej pozycji Spółki w branży kolejowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: telefoniczny:
tel. 014 680 37 33 lub mailowy: rekrutacja@tabor-debica.pl
W treści wiadomości prosimy o wpisanie odpowiedniego stanowiska

Termin składania aplikacji: 30.06.2020

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.