Previous
Next
Previous
Next

To najstarszy działający lokal gastronomiczny w Dębicy. Poznajecie go?

Ta restauracja jest jedynym lokalem, który działa nieprzerwanie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Jakiś czas temu omal nie uległa likwidacji, ale zdecydowana postawa klientów, sprawiała że przetrwała kryzys. Można tu zjeść przysłowiowego mielonego z ziemniakami, naleśniki czy nieziemskiego smaku kopytka. A do tego napić się wspaniałego kompotu, gotowanego codziennie ze świeżych owoców. Latem można degustować ręcznie robione pierogi – z truskawkami, borówkami czy ruskie. Polewane masełkiem z cukrem lub śmietaną.

Resturacje od lat prowadzi ja Pani Anna Małkowska, niezwykle życzliwa i pogodna osoba. To ona postawiła na tradycyjną polską domową kuchnię, którą ceni liczne grono stałych bywalców.

Ktoś potrafi podać nazwę restauracji?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.