Previous
Next
Previous
Next

Żołnierze z 3. Podkarpackiej Brygady OT poszukiwali zaginionego mężczyzny

27 grudnia, 29 żołnierzy z 34. Batalionu Lekkiej Piechoty w Jarosławiu, uczestniczyło w akcji poszukiwawczej 84–letniego Władysława Klepackiego z Przemyśla. Zaginiony wyszedł z mieszkania przy ul. Kosynierów w Przemyślu w piątek, 25 grudnia, ok. godz. 11. Nie zabrał ze sobą dokumentów osobistych.

Od tamtej pory mężczyzna nie wrócił do mieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ubrany był w czarną skórzaną kurtkę, ciemne spodnie, czarne skórzane buty z kwadratowym przodem i czarną skórzaną czapkę z daszkiem.

Żołnierze z 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej akcję wsparcia funkcjonariuszy policji, realizowali na wniosek Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. W czasie działań sprawdzono ogródki działkowe, cmentarze, dworce, szpitale oraz wykonano wiele innych zadań wskazanych przez kierującego akcją z przemyskiej policji.

W niedzielę w akcję zaangażowani byli również strażacy z PSP w Przemyślu, którzy przy pomocy sonaru sprawdzili dno rzeki San od mostu Orląt Przemyskich do miejscowości Buszkowice. Poszukiwania cały czas trwają. Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub z rodziną, telefon 507 638 633.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.