Previous
Next
Previous
Next

Uczniowie „Kwiatka” zwycięzcami Okręgowego Turnieju Maszyn Wiatrowych

Trzech uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego z Koła Naukowego TechnoZONE – Kacper Bielawski, Hubert Gawle i Mikołaj Pękala (wszyscy z kl. 2bT) zajęło pierwsze miejsce w Okręgowym Turnieju Maszyn Wiatrowych. Zawody odbyły się 26 marca br. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu.

źródło: ZS nr 2 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.