Previous
Next

Coraz bliżej finał modernizacji zabytkowej hali przy ul. Kościuszki

Zaawansowane są prace przy remoncie i przebudowie hali przy ul. Kościuszki w Dębicy. Ocieplono już ściany wewnętrzne obiektu, wymieniona została stolarka okienna aluminiowa oraz warstwy posadzkowe na hali sportowej

Obecnie trwają prace przy instalacji sanitarnej i elektrycznej. Inwestycja obejmie również remont szatni i sanitariatów, wymianę posadzek, demontaż paneli ściennych, wykonanie nowych tynków, malowanie ścian i sufitów.

Wykonawca prac, dębicka firma Igloobud Sp. z o.o., która wygrała przetarg na realizację inwestycji, ma zakończyć całość zadania we wrześniu br. Koszt inwestycji wyniesie ponad 5,3 mln złotych.

Na remont zabytkowej hali sportowej Miasto Dębica pozyskało dwie dotacje. Ponad 2 mln zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz 1,5 mln złotych z ministerialnego programu pn. „Sportowa Polska”. Pozostałe środki pochodzą z budżetu miasta.

źródło: UM Dębica

.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.