Previous
Next

1 Maja w Pustkowie w latach ’70 XX wieku. I te napisy na transparentach !

Zdjęcia z obchodów 1 Maja w Pustkowie w latach ’70 XX wieku publikujemy dzięki uprzejmości Pani Ewy Król. Autorem zdjęć jest jej tata Aleksander Król.

Zobacz: Dębica z lat ’70 XX wieku na zdjęciach z domowego archiwum

Sentymentalna podróż do przeszłości i Dębica z lat 70′

Jak Czarna Wołga na Głowackiego łapała dzieci – historia prawdziwa z dziejów dawnej Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.