Previous
Next

Śmiertelny wypadek na autostradzie

Wczoraj, na autostradzie A4 doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody. Pomimo reanimacji, życia kierowcy jednego z pojazdów nie udało się uratować.

8 maja br., po godzinie 15 policjanci z Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na 414 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic. Po dotarciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem dostawczym Renault 70-latek jadąc prawym pasem ruchu, na jezdni w kierunku Katowic najechał na stojący w korku pojazd ciężarowy z naczepą. Niestety pomimo reanimacji, prowadzonej przez załogę pogotowia ratunkowego życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierujący ciężarówką 32-latek nie poniósł poważniejszych obrażeń. Na miejscu wypadku przeprowadzone zostały oględziny z udziałem prokuratora. Samochód dostawczy został zabezpieczony, a skutki zdarzenia drogowego likwidowane były przez kilka godzin. Przez długi czas panowały też utrudnienia w ruchu na części krakowskiej autostrady A4. Okoliczności i przyczyny wypadku będą ustalane podczas prowadzonego w tej sprawie śledztwa.  
Źródło: Małopolska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.