Previous
Next

Święto dębickich strażaków

Kilkudziesięciu dębickich strażaków odebrało odznaczenia i wyższe stopnie służbowe z okazji ich święta. W czasie uroczystości wręczono także Medale „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.

Na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka, z udziałem st. bryg. Daniela Dryniaka, zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP , służb mundurowych i samorządowców. Miasto Dębicę reprezentowała Wioletta Hadowska, sekretarz miasta, która przekazał list gratulacyjny st. bryg. Krzysztofowi Markowi, komendantowi PSP w Dębicy.

Władze Miasta Dębicy dziękowały w nim strażakom za niesienie pomocy innym i życzył wszelkiej pomyślności w wypełnianiu strażackiej powinności, wytrwałości w tej ciężkiej i niebezpiecznej służbie oraz samych szczęśliwych powrotów z akcji ratowniczych.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.