Previous
Next
Previous
Next

W dworku w Straszęcinie odsłonięto popiersie Edwarda Brzostowskiego – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj po godzinie 17.00 w dworku w Straszęcinie rozpoczęła się uroczystość podczas której odsłonięte zostało popiersie Edwarda Brzostowskiego. Autorem popiersia jest pochodzący ze Straszęcina Piotr Szela. Na uroczystość obok przedstawicieli rodziny Edwarda Brzostowskiego m.in. jego syna Andrzeja Brzostowskiego i władz samorządowych przybyło bardzo wielu współpracowników twórcy Igloopolu z czasów kiedy był szefem Kombinatu i Burmistrzem Miasta Dębicy.

Edward Brzostowski Burmistrz Miasta Dębicy w latach 2002-2006, Wiceminister Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Założyciel i Dyrektor Generalny Kombinatu Rolno-Przemysłowego „Igloopol”, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Zasłużony dla Miasta Dębicy, wieloletni prezes LKS Igloopol Dębica urodził się 1 stycznia 1935 roku w Straszęcinie.

Więcej informacji o uroczystości w Straszęcinie niebawem.

Przeczytaj także: Popiersie Edwarda Brzostowskiego wciąż czeka na godne miejsce – Ziemia Dębicka (ziemiadebicka.pl)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.