Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na autostradzie A4

Dzisiaj około godz. 16.30 na autostradzie A4 na 536 km doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych.

W akcji ratowniczej wzięły udział jednostki z : OSP Paszczyna (GLBARt Ford), JRG 1 Dębica (GBA Renault), JRG 2 Dębica (SRt Renault), OSP Pustynia (GBA Volvo), Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Obsługa Utrzymania Autostrady.

źródło: OSP Paszczyna

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.