Previous
Next

Zdemontowano ogrodzenie przy dawnym parkingu policyjnym

W czerwcu br. wyburzone zostały murowane garaże na terenie dawnego parkingu policyjnego przy ul. Ogrodowej. W listopadzie zostało zdemontowane ogrodzenie terenu dawnego parkingu. W dalszej kolejności teren działki ma zostać utwardzony. Inwestorem na tym terenie jest Powiat Dębicki.

Więcej o sytuacji dawnego parkingu policyjnego pisaliśmy TUTAJ : Perspektywa dodatkowego parkingu w centrum Dębicy oddala się. O teren upomniał się dawny właściciel – ziemiadebicka.pl

Tak wyglądała działka podczas prac w czerwcu 2023

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.