-->

Dwa samochody osobowe i dwa ciężarowe w rowie

Fot. Michał Zięba.

Dziś po godz. 15.00 na drodze między Różą a Borowa doszło do zdarzenia w wyniku którego w rowie znalazły się aż 4 samochody: dwa osobowe i dwa ciężarowe. Nikt nie został poszkodowany.

Trudne warunki pogodowe i mocno padający przez ostatnie dni śnieg i zawieje śnieżne były najprawdopodobniej powodem dzisiejszego zdarzenia na drodze między Różą a Borową. Do rowu po stronie drogi w kierunku Róży znalazły się 4 samochody: dwa osobowe i dwa ciężarowe.

” Jechałem około godz. 15.30 swoim samochodem za pługiem który miał wyciągać z rowu te samochody. Od kilku dni w tym rejonie mocno pada i zawiewa śnieg, że drogi nie widać, chociaż generalnie w tym roku drogi są w gminie dobrze utrzymane” – mówi świadek zdarzenia Michał Zięba.

Jak komentują w mediach społecznościowych inni użytkownicy tej drogi w ostatnich dniach droga jest ciągle mocno zaśnieżona i trudno przejezdna.

„Jechałem tamtędy 40 minut temu, i droga była całkowicie zawiana, zrobiły się zaspy. Służby drogowe powinny na okrągło odśnieżać tamten odcinek drogi – pisze Pan Jakub.

„Jedzie się i nie wie się czy jedzie się asfaltem czy rowem. Jednym słowem masakra dwa auta nawet się nie rozminą” – pisze Pani Patrycja.

Podziel się z innymi
0Shares
0 0