Previous
Next
Previous
Next

Szukamy domu dla psiaków

p[iesekDzisiaj był szczęśliwy dzień!.. Jesteśmy teraz pewni, że obecność młodych wolontariuszy wpływa kojąco na samopoczucie i zachowanie zwierząt. Kiedy młodzież pojawia się w Azorkowie, zaczyna się wesołe merdanie ogonami. Psy z radością wychodzą na upragnione i wyczekane spacery. Dzieci mają niesamowite pokłady dobrych emocji, które przelewają na swoich pupili. Dzisiaj też gościliśmy w Azorkowie – Alinę Nowak. Mama Irena kocha pieski, córka też.
A teraz do dzieła: Szukamy dobrych domów dla piesków:
Miśka husky, Szczęściarza ,oraz Bartka.
MISIEK (na fotografii) – piesek w typie „husky”. Bardzo potulny, duży pies o spokojnym usposobieniu w średnim wieku. Kocha dzieci i spacery. Doskonały przyjaciel i towarzysz. Ulubieniec wolontariuszy Klubu Miłośników Zwierząt Azorkowo. Jest śliczny, kochany, przyjacielski i poczciwy. Zasługuje na dobry dom. Miśka znaleziono w lesie w stanie krytycznym. Nie reagował na nic. Teraz jest szczęśliwy z każdego dnia.
BARTEK – śliczny, młody piesek w typie „owczarka niemieckiego”. Piesek w przytulisku przebywa od miesiąca. Podejrzewamy, że ktoś wyrządził mu dużą krzywdę. Jest wystraszony, ale też ma ochotę się z nami zaprzyjaźnić. Potrzebuje dużo ciepła i miłości.
Według dzieci jest śliczny, kochany , poczciwy…potrzebuje kochającego domu i opieki…Jego los był bardzo smutny o czym świadczyły zwoje sznurów wokół szyi.
SZCZĘŚCIARZ – młody, radosny piesek w typie „owczarka niemieckiego”. Uwielbia dzieci i długie spacery. Dla dzieci jest śliczny, kochany, wspaniały przyjaciel…Dzięki wolontariuszom Klubu Miłośników Zwierząt Azorkowo piesek odzyskał radość i pewność siebie. Szaleje z dzieciakami przy każdej okazji. Jest boski!!!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.