Previous
Next
Previous
Next

Śmiertelny wypadek w Zawadzie

Tragedia w Zawadzie
ZawadaJedna osoba zginęła w wypadku, który miał miejsce w Zawadzie 21 sierpnia. Z nieznanych przyczyn jadący w stronę Ropczyc Opel Corsa zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod ciężarową Scanię.
Impet uderzenia był tak wielki, że samochód jak piłka odbił się od ciężarówki i uderzył w jadącego za nią Fiata Doblo. Z Opla pozostał niewiele, przybyli na miejsce strażacy musieli kierowcę wycinać przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Niestety mimo błyskawicznej pomocy lekarskiej 26-latek zmarł w karetce.
Nie są znane przyczyny wypadku. Środa 21 sierpnia była pierwszym od kilku tygodni dniem, gdy w naszym rejonie padał deszcz i droga była mokra. Dębicka policja wyjaśnia przyczyny wypadku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.