Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jak dobrze jest być królem!

IMG_0857Niekwestionowanym bohaterem dzisiejszego Orszaku Trzech Króli był Baltazar, czarnoskóry monarcha, który składał hołdy Świętej Rodzinie. Razem ze swoimi dwoma towarzyszami przemierzył ulice Dębicy pozdrawiając wiwatujące tłumy. A po marszu radość wielka przepełniała serce dostojnika. Rad był każdego do serca przytulić! Ech, dobry to, jak widać, król! Może by go tak na burmistrza?

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.