Previous
Next
Previous
Next

Kacper, Melchior i Baltazar – czyli dębiccy Trzej Królowie

IMG_0784Paweł Morawczyński, ks. Mariusz Ogorzelec i Piotr Szyper to dębiccy Trzej Królowie, którzy przemierzali ulice Dębicy w dzisiejsze święto. Za nimi podążały tłumy mieszkańców miasta i okolic. Zaskoczeni byli wszyscy, że tak pięknie to wszystko się udało. Dopisała pogoda, w orszaku wzięło udział kilka tysięcy ludzi.
Ks. Mariusz Ogorzelec nie mógł uwierzyć, że aż tyle ludzi weźmie udział w Orszaku.
To nie do wiary – mówił podczas marszu patrząc na ulice miasta wypełnione rozradowanymi ludźmi.
Przepełniony radością i dobrą energią Paweł Morawczyński był gotów w tej chwili ukochać cały świat, a na pewno każdego kogo spotkał tego dnia na swojej drodze.
Stres był ogromny ale radość z wydarzenia jest jeszcze większa – mówił Paweł Morawczyński
Spokój i dostojeństwo biło od Piotra Szypra.
Ja już szesnaście lat występuje na scenie, więc trochę jestem  obyty z publicznymi występami – mówił Piotr Szyper.
Orszak był piękny, radość ludzi szczera i autentyczna, Trzej Królowie wspaniali.
Dziękujemy za piękny dzień!

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.