Previous
Next
Previous
Next

Co można zrobić z mostem żelaznym? – pomysły z Polski

mostLos mostu kolejowego na Wisłoce dzięki ciężkiej pracy naszych nieudolnych samorządowców wydaje się być przesądzony. Tymczasem wieść o tej sprawie już rozchodzi się po Polsce i pojawiają się pomysły co ewentualnie można z nim zrobić. Na profil Uratuj Most na FB dotarła wiadomość z wizualizacją śmiałego projektu adaptacji mostu na mieszkania. Może gdyby jedno z nich przeznaczyć na służbowe mieszkanie jakiegoś Bardzo Ważnego Urzędnika most dałoby się uratować?
 
most2Korespondencję nadesłał Piotr Fic – dziękujemy!
Więcej na ten temat pod linkiem
http://www.fakro.pl/att/COMMON/2m.pdf

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.