Previous
Next

Dzień Babci i Dziadka świętowano w Lipinach

lipinyDzień Babci i Dziadka świętowano w Zespole Szkół w Lipinach. Było chóralne „Sto lat!” i inscenizacja „Królowej śniegu” przygotowana specjalnie dla seniorów.
Z zaproszenia do udziału w okolicznościowej akademii dziadkowie skorzystali chętnie. Sala wypełniła się szczelnie, a za chwilę w rolach głównych wystąpili  dzieci oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I –V. Dziadkowie mieli okazję przekonać się, że umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne wnuki opanowały na dobrym poziomie. W finale okazało się, że także z aktorstwem radzą sobie znakomicie. Inscenizację „Królowej śniegu” pokazali uczniowie klasy I. Spotkanie zakończyły życzenia dla gości, którzy otrzymali też od swoich wnuków własnoręcznie wykonane upominki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.